Úvod Energia z vrtov Sběrače a rozdělovače BASIC 92 SET Rozdeľovač a zberač BASIC 92 SET

Rozdeľovač a zberač BASIC 92 SET

Najpredávanejšie

Rozdeľovač a zberač BASIC 92 SET

Rozdeľovače a zberače pre menšie aplikácie, orientačne do 30 kW s umiestnením rozdeľovača a zberača v horizontálnej polohe. Vhodnosť použitia rozdeľovačov a zberačov posúdime pomocou veľkostí maximálneho prietoku, ktorý možno do rozdeľovača a zberača priviesť (info v technických údajoch). Guľové kohúty aj prietokový regulátor s optickou kontrolou prietoku sú z plastu (PVC). Pomocou vyvažovacích armatúr dosiahneme presného vyváženie prietokov pre jednotlivé okruhy. Detailné informácie

Produkt ponúkame v nasledujúcich variantoch:

Popis

Vnější Ø dimenze potrubí (mm)

Maximální průtok (m3 /hod)

Orientační stavební délka „L“ (mm)

Cena bez DPH € 621.000
Cena s DPH € 745.200
 ks
Dostupnosť produktov Nie je skladom
Kód 02.2200

Detailný popis Rozdeľovač a zberač BASIC 92 SET

Rozdeľovače a zberače pre menšie aplikácie, orientačne do 30 kW s umiestnením rozdeľovača a zberača v horizontálnej polohe. Vhodnosť použitia R / S posúdime pomocou veľkosťou maximálneho prietoku, ktorý možno do R / S priviesť (info v technických údajoch). Guľové kohúty aj prietokový regulátor s optickou kontrolou prietoku sú z plastu (PVC). Pomocou vyvažovacích armatúr dosiahneme presného vyváženie prietokov pre jednotlivé okruhy.

Bližšie o rozdeľovačoch a zberačoch BASIC 92 SET

Rozdeľovač a zberač je pripravený, ako k okamžitému pripojenie jednotlivých okruhov, tak k páteřnímu vedenia. Všetky potrubné výstupy sú už povrchovo upravené pre použitie elektrotvaroviek. Rozdeľovač a zberač sa inštaluje na zvislú konštrukciu (napr. Stena v technickom zázemí). Pri umiestnení do technickej miestnosti je nutné rozdeľovač a zberač izolovať proti kondenzácii vzdušnej vlhkosti.

Rozdeľovače a zberače dodávame v niekoľkých modifikáciách, ktoré je nutné špecifikovať pri objednaní. Atypické úpravy rozdeľovačov robíme na dopyt. U riešenie s rozdeľovačom a zberačom v technickej miestnosti je potrebné si uvedomiť nutnosť riešenie viacnásobných prestupov potrubia do objektu.

Technické parametre rozdeľovačom (štandardné vybavenie)

Vlastnosti rozdeľovača a zberača

  • nízka hmotnosť, ľahká manipulácia, kompaktné rozmery
  • inštalácie v technickom zázemí aj do vonkajších nádrží
  • nutné izolovanie v technickej miestnosti
  • pripravené pre napojenie elektrotvarovkami i zvernými spojkami
  • pre projektantov k dispozícii výkresy v DWG
  • variabilita + možnosť atypických úprav


 

Súbory k stiahnutiu

Príslušenstvo Rozdeľovač a zberač BASIC 92 SET

Alternatívne produkty Rozdeľovač a zberač BASIC 92 SET